O nás

urbantree

Za projektom Urbantree stoja dvaja mladí chalani, ktorých spojila škola, láska k prírode a potreba robiť niečo viac, niečo navyše. Urbantree vo svojich motívoch spája “urban”, teda mesto s “tree” teda prírodou. Niečo, kde všetci žijeme a čo každý z nás rád navštevuje a obdivuje. Máme radi prírodu, radi v nej trávime svoj voľný čas, či už priamo na Slovensku alebo aj v zahraničí. Každý produkt ponúkame v obmedzenom množstve, takže vždy viete, že si kupujete unikátny a limitovaný produkt. Kvalita produktov je pre nás veľmi dôležitá, a preto si detailne vyberáme dodávateľov pre dlhodobú spoluprácu.

Vytvárame a ponúkame niečo:

  • čomu veríme
  • čo vieme, že vás nesklame
  • čo je kvalitné
  • čo je unikátne a prémiové

Avšak nielen my sme Urbantree. Náš projekt a značku tvoria všetci, ktorí sa na nej priamo či nepriamo podieľajú. V prvom rade ste to hlavne vy, naši fanúšikovia, ktorých si neskutočne vážime a za ktorých sme vďační. Spolupráca je pre nás dôležitá, nakoľko chceme spájať ľudí prostredníctvom značky Urbantree a podpory toho, čo za podporu stojí.

Preto, ak ste slovenský výrobca produktov, ktoré by sa nám mohli páčiť, mladý grafik ktorého zaujíma móda, fotograf, influencer na sociálnych sieťach, alebo ďalšia spoločnosť tak nás neváhajte kontaktovať.

To však nie je všetko, ak sa chcete dozvedieť viac o našich partneroch a ďalších hodnotách, tak čítajte ďalej.

Dodávatelia:

Nesmieme zabudnúť na našich dodávateľov, bez ktorých by sme tu neboli. Dodávateľov si vyberáme podľa toho, aby bol akýkoľvek produkt kvalitný a aby bola výroba zabezpečená trvalo eko-udržateľným spôsobom. V realite to znamená, že výrobca dbá na celkový proces dodávateľského reťazcu od samotnej výroby, balenia a distribúcie až po finálne použitie zákazníkom ako ste Vy. Dôkazom je hneď niekoľko faktov, napr. úzka spolupráca dodávateľov s Fairwear nadáciou (spoločenská zodpovednosť), ďalej vysoký štandard certifikácií (GOTS, OE 100, OE Blended, OEKO TEX, REACH), ktoré jednoznačne preukazujú záväzok k trvalo udržateľným praktikám. Dávame si záležať, aby boli zamestnanci férovo odmeňovaní a neboli porušované ľudské práva. Pri našich dodávateľoch sa taktiež zameriavame na to, aby boli k nám čo najbližšie, pričom sa snažíme hľadať a oslovovať najmä slovenských výrobcov.

Výrobcovia: 

GunTon
Jednu z prvých spoluprác sme nadviazali s chalanmi z GunTon, ktorí vyrábajú úžasné drevené peňaženky. Tešíme sa z tejto spolupráce a chalanom držíme palce.

Urbantree spolupraca

Porníky
Nesmieme zabudnúť taktiež na skvelé baby z Porníky, s ktorými začíname spoluprácu od februára 2018. Môžete očakávať rôzne súťaže a prekvapenia. Baby sú na zožratie.

Urbantree spolupraca

 

 

Veríme, že sa Vám budú produkty ako aj celý projekt páčiť a že k nám zavítate častejšie. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.

 

Váš Urbantree

P.S. 1 : Buďte aj vy Urbantree !

P.S. 2 : Sledujte nás aj na sociálnych sieťach (FacebookInstagram), máme pre vás nachystané rôzne novinky !